Ons Team

  • Jill Henssen

    Jill Henssen

    Praktijkhouder

    Fysiotherapeut
    Oedeemtherapeut
    Dry Needling
    Claudicationet therapeut

    jill@healthplus.nl

  • Robbin Steijaert

    Robbin Steijaert

    Fysiotherapeut
    Manueel therapeut
    Rugrevalidatie
    Docent Zuyd Hogeschool

    robbin@healthplus.nl

  • Jana Wilms

    Jana Wilms

    Fysiotherapeut
    Parkinsonnet therapeut
    Beweegprogramma's

    jana@healthplus.nl

  • Astrid Pepels - Lipsch

    Astrid Pepels - Lipsch

    Fysiotherapeut
    Oedeemtherapeut
    Claudicationet therapeut

    astrid@healthplus.nl

  • Renée Wetzels - Siebers

    Renée Wetzels - Siebers

    Fysiotherapeut (sport)
    Dry Needling
    Medical Taping Concepts 

    renee@healthplus.nl

  • Britt Remans

    Britt Remans

    Bewegingsdeskundige
    Leefstijlcoach

    britt@healthplus.nl

  • Resy Bours

    Resy Bours

    Secretaresse
    Financiële administratie
    Personeelsadministratie

    resy@healthplus.nl

GRAAG MEER INFORMATIE OF EEN PERSOONLIJKE ANALYSE?

Stel hiernaast direct een vraag of vul ons uitgebreidere contactformulier in om met ons in contact te komen. Uiteraard kunt u ons ook telefonisch bereiken op 046 457 00 60

* Verplichte velden