Ons Team

  • Jill Henssen

    Jill Henssen

    Praktijkhouder

    Fysiotherapeut
    Oedeemtherapeut

    jill@healthplus.nl

    BIG nummer
    09915791104

  • Robbin Steijaert

    Robbin Steijaert

    Fysiotherapeut
    Manueel therapeut (MSc)
    Rugrevalidatie
    Docent Zuyd Hogeschool

    robbin@healthplus.nl

    BIG nummer
    19921088604

  • Jana Wilms

    Jana Wilms

    Fysiotherapeut
    Geriatrie fysiotherapeut i.o.
    Parkinsonnet therapeut
    Beweegprogramma's

    jana@healthplus.nl

    BIG nummer
    49924296904

  • Astrid Pepels - Lipsch

    Astrid Pepels - Lipsch

    Fysiotherapeut
    Oedeemtherapeut
    Chronisch zorgnet therapeut (hart-, vaat-, long)

    astrid@healthplus.nl

    BIG nummer
    79911528204

  • Renée Wetzels - Siebers

    Renée Wetzels - Siebers

    Fysiotherapeut (sport)
    Dry Needling, shockwave, echografie
    Medical Taping Concepts 

    renee@healthplus.nl

    BIG nummer
    19917391504

  • Esmée Dietzenbacher

    Esmée Dietzenbacher

    Fysiotherapeut

    esmee@healthplus.nl

    BIG nummer
    79928387604

  • Cindy Rongen

    Cindy Rongen

    Fysiotherapeut
    Sportfysiotherapeut (MSc)
    Chronisch zorgnet therapeut (vaat)

    cindy@healthplus.nl

    BIG nummer

  • Debbie Simons

    Debbie Simons

    Bewegingsdeskundige
    Lifestyle coach
    Personal trainer 

    debbie@healthplus.nl 

  • Resy Bours

    Resy Bours

    Secretaresse
    Financiële administratie
    Personeelsadministratie

    resy@healthplus.nl

GRAAG MEER INFORMATIE OF EEN PERSOONLIJKE ANALYSE?

Stel hiernaast direct een vraag of vul ons uitgebreidere contactformulier in om met ons in contact te komen. Uiteraard kunt u ons ook telefonisch bereiken op 046 457 00 60

* Verplichte velden