Ons Team

  • Jill Henssen

    Jill Henssen

    Praktijkhouder

    Fysiotherapeut
    Oedeemtherapeut
    Dry Needling
    Claudicationet therapeut

    jill@healthplus.nl

  • Robbin Steijaert

    Robbin Steijaert

    Fysiotherapeut
    Manueel therapeut i.o.
    Rugrevalidatie
    Docent Zuyd Hogeschool

    robbin@healthplus.nl

  • Jana Wilms

    Jana Wilms

    Fysiotherapeut
    Parkinsonnet therapeut
    Beweegprogramma's

    jana@healthplus.nl

  • Lynn Jaspers

    Lynn Jaspers

    Bewegingsdeskundige
    Leefstijlcoach i.o.

    lynn@healthplus.nl

  • Britt Remans

    Britt Remans

    Bewegingsdeskundige
    Leefstijlcoach i.o.

    britt@healthplus.nl

  • Resy Bours

    Resy Bours

    Secretaresse
    Financiële administratie
    Personeelsadministratie

    resy@healthplus.nl

GRAAG MEER INFORMATIE OF EEN PERSOONLIJKE ANALYSE?

Stel hiernaast direct een vraag of vul ons uitgebreidere contactformulier in om met ons in contact te komen. Uiteraard kunt u ons ook telefonisch bereiken op 046 457 00 60

* Verplichte velden